NOVÝ ŽIVOT V NOVÝCH NIVÁCH

Bývajte na Nových Nivách

Nové Nivy - ideálne miesto pre moderné mestské bývanie. Táto štvrť vám poskytne všetko, čo pre spokojný život potrebujete. Priestor na budovanie komunitných vzťahov, efektívnu prácu, nákupy, no aj oddych v zelených priestranstvách.
Pre viac obsahu skroluj nižšie

Aké bude bývanie na nových nivách?

MODERNÉ MESTSKÉ BÝVANIE

Ideálne miesto pre život

Nové Nivy ponúkajú výbornú lokalitu, modernú architektúru, pestrý výber prevádzok či pracovných príležitostí a množstvo ďalších možností pre dokonalý mestský život jednotlivcov a rodín. Nové Nivy sú štvrťou pre každého, kto chce žiť pohodlný a moderný život v meste.

Zážitok z bývania

Aby bol pocit z bývania naozaj unikátny, musí zóna správne kombinovať hneď niekoľko funkcií. HB Reavis ako skúsený developer dbal na správny mix funkcií - od dopravných riešení, až po voľnočasové aktvity. Navyše, ak nechcete vlastniť auto, nemusíte. Na Nových Nivách ho nepotrebujete.

  Odber noviniek

  CHCETE BÝVAŤ
  NA NOVÝCH NIVÁCH?

  Prihláste sa k odberu noviniek a o všetkom sa dozviete ako prví.
  Sľubujeme, že neposielame žiaden spam.

  MODERNÁ MESTSKÁ ŠTVRŤ SO VŠETKÝM ČO K TOMU PATRÍ

  Tam, kde to žije

  Nové Nivy sú zohratý celok vytvárajúci priestor nielen na prácu, ale aj kvalitný život v novom centre mesta. Nákupné centrum Nivy, autobusová stanica, verejná zelená strecha, mix komunít a podujatia. Všetko sme dizajnovali tak, aby ste tu mohli žiť bezstarostne. Jednoducho - mesto v meste.

  Výnimočná lokalita

  Napriek tomu, že Nové Nivy sa nachádzajú v jednej z kľúčových lokalít v Bratislave, boli roky zanedbávané. Po kompletnej rekonštrukcii tu nájdete cyklocesty, stromoradia, zastávky MHD a pešie zóny prirodzene napojené na obchodné prevádzky, kancelárie a byty.


  33.000
  pracovných miest
  14.000
  nových rezidentov
  70
  firiem v zóne
  250+
  prevádzok v okolí
  5 minút
  do centra mesta
  12
  liniek MHD
  1.300
  autobusových spojov denne
  12 minút
  na obchvat

  Najnovšie príspevky