NOVÝ ŽIVOT V NOVÝCH NIVÁCH

Bývajte na Nových Nivách

Nové Nivy sú ideálnym miestom pre moderné mestské bývanie. Táto štvrť vám poskytne všetko, čo pre spokojný život potrebujete. Priestor na budovanie komunitných vzťahov, efektívnu prácu, nákupy, no aj oddych v zelených priestranstvách, ktoré dýchajú životom.
Pre viac obsahu skroluj nižšie

Aké bude bývanie na nových nivách?

MODERNÉ MESTSKÉ BÝVANIE

Ideálne miesto pre život

Nové Nivy ponúkajú výbornú lokalitu, modernú architektúru, pestrý výber prevádzok či pracovných príležitostí, a množstvo ďalších možností pre dokonalý mestský život jednotlivcov a rodín. Ľahko tu nakúpite, príjemne zrelaxujete či strávite pohodlný pracovný deň. Nové Nivy sú štvrťou pre každého, kto chce žiť plnohodnotný, moderný život v meste.

Zážitok z bývania

Aby bol váš pocit z bývania naozaj unikátny, musí štvrť ponúknuť aj pestrý výber aktivít počas celého dňa. Verejné priestranstvá ožívajú vďaka nezameniteľnej architektúre ulíc, vhodnému výberu prevádzok a podpore podujatí. Okrem toho na vás čaká oddych v pokojných zelených priestranstvách štvrte.

  Odber noviniek

  CHCETE BÝVAŤ
  NA NOVÝCH NIVÁCH?

  Prihláste sa k odberu noviniek a o všetkom sa dozviete ako prví.
  Sľubujeme, že neposielame žiaden spam.
  Zadaním emailu vyjadrujete súhlas
  Podmienkami ochrany súkromia.

  MODERNÁ MESTSKÁ ŠTVRŤ SO VŠETKÝM ČO K TOMU PATRÍ

  Komunitné vzťahy a nové príležitosti

  Nové Nivy fungujú ako zohratý celok a vytvárajú tak priestor pre komunitné vzťahy a stretnutia ľudí z rôznych odvetví, firiem či záujmových skupín. Vzniká tak potenciál pre vzájomné spolupráce, priateľstvá, biznis nápady a nové vzťahy.

  Výnimočná lokalita

  Napriek tomu, že Nové Nivy sa nachádzajú v jednej z kľúčových lokalít v Bratislave, boli roky zanedbávané. Po kompletnej rekonštrukcii tu nájdete cyklopruhy, stromoradia, zastávky MHD a pešie zóny prirodzene napojené na obchodné prevádzky, kancelárie a byty.


  33.000
  pracovných miest
  14.000
  nových rezidentov
  70
  firiem v zóne
  250+
  prevádzok v okolí
  5 minút
  do centra mesta
  12
  liniek MHD
  1.300
  autobusových spojov denne
  12 minút
  na obchvat

  Najnovšie príspevky