Čo máme nové na Nových Nivách? Rekapituláciu toho najzaujímavejšieho nájdete v novom vydaní Žurnálu.

Pre viac obsahu skroluj nižšie
29. Júl 2022

Multifunkčná štvrť Nové Nivy je miestom, kde sa neustále deje niečo zaujímavé. Všetky dôležité okamihy, novinky a inšpiratívne príbehy za posledné obdobie sme pre vás zmapovali v najnovšom Žurnále – novinách z Nových Nív, ktoré si môžete prečítať už dnes online.

Inšpirácia na každej strane

Tlačené aj online vydanie nášho Žurnálu je nabité zaujímavými príbehmi. Nové Nivy sa totiž stali miestom, kde inšpiratívni ľudia nielen bývajú, ale aj radi trávia čas a pracujú. V Žurnále nájdete viacero rozhovorov, článkov či tipov, ktoré vám dodajú potrebnú dávku inšpirácie do bežných aj pracovných dní. Zistite, ako v tejto štvrti tráviť čas, kam sa vybrať na kávu alebo si prečítajte zaujímavé pohľady ľudí, ktorí majú čo povedať. Napríklad aj, ako vyzerá život na Marse.

Okrem toho tu nájdete návod na spríjemnenie práce z domu, no tiež sa dozviete, ako dokážeme spoločne zlepšiť dopravnú infraštruktúru v meste. Nehovoriac o tom, že Žurnál má čo ponúknuť aj firmám, ktoré po tejto štvrti pokukujú a zvažujú do nej presťahovať svoje podnikanie. Oboznámime ich s možnosťami, ktoré ponúkame pri hľadaní tej ideálnej prevádzky či kancelárie. Na niekoľkých stránkach voňavého, tlačeného papiera si každý nájde to svoje.

Úspechy, ktorých súčasťou ste aj vy

Susedské upratovanie, ktorým sme si skrášlili Nové Nivy, ale aj rastúca obľuba zelenej strechy Nivy centra, sú len zlomok úspechov, ktoré máme na konte aj vďaka vám. Okrem nich tu nájdete aj novinky zo zahraničia, získané medzinárodné certifikáty či chystané projekty v našej multifunkčnej štvrti.  

Do ruky aj do počítača

Pokiaľ si chcete pre seba uchmatnúť tlačenú verziu Žurnálu, navštívte centrum Nivy, kde na vás bude nové vydanie čakať. Ak pracujete v niektorej z kancelárskych budov na Nových Nivách, výtlačok nájdete aj v samotnom lobby. Online verziu si poľahky prečítate aj po kliknutí na tento odkaz.

Zoznam miest, kde nájdete výtlačok Žurnálu:

• lobby Twin City B a C

• Nivy centrum

• lobby Nivy Tower

• lobby CBC 1 a CBC 2

• lobby Apollo Business Center II – bloky A, B, C, D, E