Nové chodníky aj práce na ceste

Elegantná dominanta komplexu Twin City – veža Twin City Tower, sa dostáva do prevádzky. Prví nájomníci sa už postupne sťahujú a my odstraňujeme ploty okolo budovy.
Pre viac obsahu skroluj nižšie
25. Október 2018

Začiatkom novembra sprístupníme chodník pri Twin City Tower na Karadžičovej ulici. Pohodlne prejdete popri fasáde budovy po novom chodníku až ku križovatke s Mlynskými nivami.

Tiež je možné vôjsť do budovy z bulváru medzi budovami Twin City B a Tower. Nezľaknite sa, stále tu nájdete stavebné ploty. Prebieha totiž výsadba zelene a vzrastlých stromov. Medzi plotmi je koridor so schodami, ktorý vedie priamo ku vchodu do veže.

Od začiatku novembra budete môcť opäť využívať aj priechod pre chodcov v križovatke Mlynské nivy – Karadžičova od reštaurácie Koník ku Twin City Tower. S tým súvisí zrušenie dočasného priechodu pre chodcov na Karadžičovej blízko WCAFE.

V križovatke Mlynské nivy – Karadžičova je potrebné vymeniť kábelovod. Keďže sa blíži „dovolenkový týždeň“ a doprava v meste bude výrazne slabšia ako bežne, púšťame sa do práce už od tohto víkendu.