Nové Nivy kvitnú aj pracovnými ponukami a je veru z čoho vyberať! V top bratislavskej štvrti je voľných takmer 600 miest

Pre viac obsahu skroluj nižšie
10. Máj 2022

Nové Nivy sú nové moderné centrum hlavného mesta, kde sa miešajú inovácie startupov so skúsenosťou nadnárodných firiem. S Nivy centrom prišlo do zóny množstvo obchodov a služieb a tak to na Nových Nivách začína poriadne žiť. Ak si hľadáte prácu a chcete pracovať v top lokalite, ste tu správne. Vybrali sme pre vás pestrú ponuku voľných pracovných miest.

Nivy centrum – dopyt najmä po službách

Nivy centrum sa definitívne zapísalo aj na pracovnú mapu hlavného mesta. Multifunkčné centrum poskytuje kvantum služieb a tak sa niet čomu čudovať, že najžiadanejšia pozícia je predavač či predavačka. Šikovníkov pre prvý kontakt so zákazníkom hľadajú napríklad Mango, Sketchers, Cropp, Calzedonia, LIDL, PEPCO alebo ALBI.

Mnohí z vyššie spomenutých hľadajú aj zástupcu manažéra predajne, vedúceho zmeny či vedúcu predajne. Zástupcu vedúceho predajne môžete robiť napríklad aj pre ZARA Home a OYSHO, ktoré hľadá aj asistenta/ku predaja.

Nivy centrum poskytuje množstvo služieb, vďaka čomu sa zapísalo aj na pracovnú mapu. Ak hľadáte voľné pracovné miesto, ste na spávnej adrese.

O čosi väčšiu špecializáciu vyžaduje parfuméria Douglas, ktorá hľadá vizážistu/ku, Gio salón rád privíta kaderníka/čku, vášeň pre autá si uplatníte v autokozmetickom centre Express ako vedúci a Kooperativa hľadá do svojej pobočky klientského poradcu. V Nivy centre však môžete pracovať aj v gastre, či už ako predavač/ka zmrzliny v Cafesta, manažér/ka smeny v KFC, ako kuchár U gazdu alebo ako čašníčka/baristka v novo otvorenej kaviarne Promo Caffe.

Nivy Tower, domov tech firiem

V najvyššej budove na Slovensku, v Nivy Tower, ktorá je bázou pro-tech firiem, hľadá startup Hypomo asistenta/ku riaditeľa a SAP data analytika juniora potrebujú v TeamWork Services. Až 26 pozícií má otvorených CAPCO, medzinárodný špecialista na digitálnu transformáciu firiem a svoj software tím rozširuje ThermoFisher Scientific. Kempelenov inštitút inteligentných technológií aktuálne posilňuje náborovú stránku spoločnosti, hľadajú guru hľadača talentov aj HR-istu. Právnika potrebuje FUMBI, špecialista na kryptomeny a dentálneho hygienika Ortodoncia Klostermann.

Svoj software tím rozširuje aj Thermo Fisher Scientific. Ako sa robí svetová veda z Nových Nív prezradil v rozhovore Michal Raab.

Susedia Nového Apolla však s ponukami tiež nezaostávajú. Slovenské elektrárne obsadzujú pozíciu IT biznis analytika, SPIE Elektrovod hľadá špecialistu nákupu aj recepčnú a Global Blue, strategický partner v oblasti technológií a platieb potrebuje viacerých administratívnych pracovníkov. Ako projektant dopravných stavieb sa môžete uplatniť v D-Phase a softvérového aj testovacieho inžiniera a mnoho ďalších pozícií obsadzuje aj globálna IT firma Multitude.

Najväčší zamestnávatelia Nových Nív

Na Nových Nivách sídli aj množstvo nadnárodných firiem, čomu zodpovedá aj pestrá ponuka pracovných pozícií. VÚB Banka už dlhé roky obsadzuje popredné miesta v rebríčku naj-zamestnávateľ a na Nivách aktuálne hľadá 40 nových kolegov. V Twin City obsadzuje 13 voľných stoličiek Accace, firma poskytujúca profesionálne poradenstvo v oblasti účtovníctva. V Twin City ponúka vyše 170 pozícií aj SwissRe, zaisťovacia spoločnosť a s náborom nezaostáva ani Amazon, ktorý do Twin City Tower potrebuje takmer 140 kolegov.

Na Nových Nivách sídli množstvo nadnárodných spoločností, čomu zodpovedá aj pestrá ponuka pracovných pozícií.

Slovenská navigačná platforma Sygic má okrem krásnych pracovných priestorov s terasou voľných 11 miest. Väčšina je IT charakteru a prácu je možné vykonávať aj remote, ale komu by sa nechcelo chodiť do supermodernej kancelárie. Technické zručnosti a skúsenosti budete potrebovať aj napríklad ako TCAD inžinier pre ON Semiconductor, ktorí sídla tak isto v Twin City.

Práca mimo centra biznis zóny, aj priamo v ňom

Z celkom iného súdka je voľná pozícia upratovačky na Gymnáziu Juraja Hronca či učiteľ/ka nemčiny, dejepisu a chémie na SOŠ kaderníctva a vizážistiky na Svätoplukovej.

A netreba zabúdať aj na otvorené pozície najväčšieho developera v EÚ, teda u nás v HB Reavis. Držíme palce pri hľadaní práce a možno sa čoskoro vidíme na Nových Nivách!

Kompletný zoznam firiem a značiek, ktoré nájdete na Nových Nivách

Abbvie, Abbott, Accace, Amazon, BNP Paribas, Bayer, CAPCO, Dedoles, Edenred, HB Reavis, MSD, Pernod Ricard, pwc, Resco, SwissRe, Sygic, Thermo Fischer Scientific, Union, Universal Music, VÚB, Websupport, Yanfeng Slovakia.