Pracovať na Nových Nivách? Nič komplikované. Viac ako 500 voľných pracovných miest nájdete len tu

Pre viac obsahuj skroluj nižšie
15. November 2021

S otvorením Nivy centra sa na Nových Nivách doslova roztrhlo vrece s pracovnými ponukami. Vlajkové prevádzky známych značiek hľadajú kolegov do svojich novučičkých priestorov, no ani okolitá biznis zóna s dopytom po novej pracovnej sile nezaostáva.

Nové Nivy by sme na mape Bratislavy pred niekoľkými rokmi hľadali len márne. Storočné zbytky koľají konskej železnice, na ktorých sa už len šmýkalo autám, čo cez ne prechádzali. Ponad ulicu viedol už dlho nevyužívaný hrdzavý oceľový nadchod, kde vás na druhom konci čakala zanedbaná autobusová stanica. Tento obraz je našťastie už minulosťou a dnes sú Nové Nivy presne tým, čím má byť moderné centrum hlavného mesta – polyfunkčnou štvrťou s vynovenou infraštruktúrou, kde sa práca a bývanie mieša s oddychom a službami.

Nivy centrum – atraktívne aj pre úrácu

Kto by dnes nechcel pracovať v novootvorenom Nivy centre? Mimobratislavskí výstupia z autobusu a suchou nohou sa dostanú priamo do práce. Obedovú prestávku si všetci môžu užiť v niektorých z nových reštaurácií či len tak vychutnať na zelenej streche. A keď sme pri samotnej práci, aj tu je z čoho vyberať.

Najväčší nábor nájdeme medzi fashion značkami. Ak máte chuť pracovať pre španielsky Inditex, hľadajú asistentky predaja pre svoje značky OYSHOZaraZara HomeMassimo Dutti, ale aj pre Bershka, Pull&Bear, a Stradivarius.  

Rovnakú pozíciu obsadzuje aj spoločnosť LPP, ktorá na Nivy priniesla značky Reserved, Crop, House, Sinsay a Mohito – a práve pre poslednú z nich môžete už na Nivách pracovať aj vy!

Mimo módneho priemyslu potrebujú výpomoc pri predaji aj Dermacol, pre technologickejšie zameraných bude vhodnejšia pozícia v Smartshope alebo v O2 a expertom na elektroniku sa môžeš stať aj v Nay. Odborného predajcu kancelárskych potrieb hľadá FaxCopy a kto má chuť popri predaji rozvíjať aj svoje krajčírske schopnosti, ten sa môže hlásiť do Levi’s

Ak by ste však chceli radšej inú oblasť, rozbiehajúci sa gastro segment má tiež viacero ponúk. Obľúbené Bistro Soho hľadá kuchára aj čašníka či barmanaBarmana či baristu ako aj pomocnú silu do kaviarne v Nivy centre hľadá aj Danubius a rôzne pozície obsadzuje aj KFC a zástupcu aj asistenta manažéra predajne hľadá Lidl.

Susedia Nivy centra – top zamestnávatelia na Nových Nivách

Nové Nivy, to je mix veľkých aj menších medzinárodnych firiem a startupov, ktoré sídlia v najmodernejších kanceláriách Európy. Takou je bezpochyby aj najvyššia budova na Slovensku, Nivy Tower. 

Jeden z jej prvých nájomcov, tech spoločnosť Capco, má aktuálne vypísaných 24 pozícií – hľadajú programátorov, IT analytikov, testerov, ale aj ľudií na HR či projektových manažérov.

Rovnako tak nových ľudí potrebuje aj slovenská softvérová firma s celosvetovou pôsobnosťou, Resco. Ak ste programátor, marketér, sales-ák alebo CRM konzultant, určite si medzi vypísanými pozíciami nájdete nejakú aj pre seba.

Veľmi zaujímavú pozíciu obsadzuje aj Kempelenov inštitút inteligentných technológií, ktorí sídli v našom HubHube. Obsadzujú Manažéra realizácie projektov a grantových príležitostí.

Výhľady či perfektnú dostupnosť Nivy Tower si môžete užívať aj v startup realitnej kancelárii Hypomo, ktorá aktuálne hľadá asistentku riaditeľa.

Ak sa presunieme od Nivy Tower, ale ostaneme stále na Nivách36 pracovných pozícií ponúka jeden z najobľúbenejších zamestnávateľov na Slovensku – VÚB banka. Od špecifických pozícií, ako sú programátori, hľadajú ľudí aj na marketing či produktových špecialistov. 

Vyše 100 pracovných miest obsadzuje aj švajčiarska zaisťovacia spoločnosť SwissRe, ktorá už roky sedí v obľúbenom komplexe Twin City.

A aby sme nezabudli, kolegov hľadáme aj my do HB Reavis! Ak chcete pracovať pre jedného z najväčších developerov na európskom trhu, ktorý okrem špičkových projektov prináša aj nadčasové služby, určite si pozrite našu ponuku – hľadáme ľudí aj do Londýna či Nemecka!

Kompletný zoznam firiem a značiek, ktoré nájdete na Nových Nivách:

AbbvieAbbottAccaceAmazonBNP ParibasBayerCAPCODedolesEdenredHB ReavisMSDPernod RicardpwcRescoSwissReSygic, Thermo Fischer ScientificUnionUniversal MusicVÚBWebsupportYanfeng Slovakia