Byť súčasťou komunity na Nových Nivách sa oplatí. Vyhrajte poukážky do Nivy centra.

Pre viac obsahuj skroluj nižšie
30. Máj 2022

Máte radi Nové Nivy a chcete sa zapojiť do súťaže o darčekové poukážky do Nivy centra v hodnote 100 € pre troch z vás? Je to jednoduché. Stačí, keď sa prihlásite na odber nášho newslettera a budete zaradení do žrebovania.

Zanechajte nám e-mailový kontakt a čoskoro možno vylosujeme práve vás.

  Odber noviniek

  Sledujte vývoj
  Nových Nív

  Prihláste sa k odberu noviniek a o všetkom sa dozviete ako prví.
  Sľubujeme, že neposielame žiaden spam.
  Zadaním emailu vyjadrujete súhlas
  Podmienkami ochrany súkromia.

  * Zapojením do súťaže súhlasíte s jej štatútom a využitím osobných údajov na marketingové účely. Súhlas s ich využitím je možné odvolať odhlásením z odberu newslettra. Do súťaže sa každý môže zapojiť len raz. Súťaž potrvá do 30. júna.

  Čo nájdete v newsletteri?

  Všetkým, ktorí sa zaujímajú o Nové Nivy a radi tu trávia čas, posielame pravidelný súhrn noviniek formou e-mailového newslettra. V ňom sa vždy ako prví dozviete, čo nové sa v štvrti udialo, čo sa chystá, ale servírujeme tiež zaujímavosti z Nových Nív. Okrem toho v ňom raz za čas nájdete aj rôzne prekvapenia, akými sú napríklad aj súťaže.

  Spoločne tvoríme jednu komunitu 

  Nezáleží, či vo štvrti bývate, pracujete alebo len máte Nové Nivy radi. Všetci sme súčasťou jednej komunity. Užívame si tu oddych, prechádzky, posedenia na obede či káve alebo sa vyberieme na nákupy do Nivy centra. 

  Okrem toho sa tu sústredí aj biznis komunita, od startupov až po veľké nadnárodné firmy, čo poskytuje nespočetné množstvo pracovných príležitostí. Na Nivách nájdete kopec obchodov a služieb, no takisto športové priestranstvá na zelenej streche Nivy centra. 

  Na svoje si tak na Nových Nivách príde naozaj každý. Navyše, štvrť sa neustále rozrastá, čoho dôkazom sú aj projekty ako Nové Apollo či chystané rezidenčné bývanie. Aj vďaka tejto multifunkčnosti sa tešia Nové Nivy čoraz väčšej obľube a získavajú si priazeň naprieč Bratislavou.