Ako ste videli Nové Nivy vy v roku 2021

Pre viac obsahu skroluj nižšie
20. Január 2022

Ani sme sa nenazdali a máme tu rok 2022. Počas toho predchádzajúceho ste vytvorili na Nových Nivách množstvo nádherných, miestami až umeleckých fotografií, na ktorých ste nás označili. Preto sme si povedali, že by bola škoda sa s vami o ne nepodeliť. A tak vám prinášame výber tých najzaujímavejších fotografií z Nových Nív za rok 2021.

Centrum Nivy ste si obľúbili 

Nie je tomu tak dávno, čo sme pre vás otvorili brány Nivy centra. No aj za tak krátku dobu sa vo vašich Instagramových feedoch objavilo naozaj početné množstvo nádherných fotografií.

Podľa všetkého to tu máte radi. Dôkazom sú výnimočné tmou zahalené zábery nočného Nivy Centra či zábery z Tržnice, ktorá ožíva farbami čerstvej zeleniny, ovocia a iných dobrôt. 

Dychberúce zábery zo zelenej strechy Nivy Centra

Ak by sme mali vybrať jednu časť Nových Nív, ktorá doslova prekypuje kreatívnymi a dychberúcimi zábermi, tak je to práve zelená strecha Nivy Centra. Nekonečné množstvo variácií, ktoré ste dokázali vymyslieť je naozaj obdivuhodné. Či už ide o momentky z vašich športových aktivít, z botanického chodníka alebo impozantne nastylované portréty. 

Všetky vami vytvorené fotografie Nových Nív si môžete pozrieť na Instagrame pod hashtagmi #novenivy, #nivytower, #twincity a #centrumnivy.

Majestátny “slovenský mrakodrap”

Najvyššia budova na Slovensku, Nivy Tower, bezpochyby láka vaše fotoaparáty a mobily. A ani sa nečudujeme. Architektúra a dizajn Nivy Tower je vskutku fotogenický. Potvrdzuje to aj množstvo vašich fotiek, ktoré často pripomínajú katalógy New Yorkských fotografov. Veď predsa, keď je na fotke mrakodrap, čo Nivy Tower je, tak aj fotka z obyčajného mobilu vyzerá svetovo.

Ak aj vy máte fotku Nových Nív, s ktorou sa radi podelíte, pokojne ju uverejnite na svoj Instagram pod hashtagom #novenivy a v ďalšom článku sa možno ocitne aj tá vaša.