Nové Nivy sú život, ktorý Bratislave chýbal

Každé mesto potrebuje srdce a hlavu. Historické a moderné centrum.
K historickému jadru Bratislavy sa dnes pridávajú Nové Nivy,
ktoré sa stanú živým, rušným uzlom, aký mestu doteraz chýbal.
Pre viac obsahu skroluj nižšie

Aké budú Nové Nivy

Moderná mestská štvrť

Živá biznisová komunita
Nové Nivy sú ideálnym priestorom pre stretnutia ľudí z rôznych firiem, odvetví či záujmových skupín. Vzniká tak potenciál pre vzájomné spolupráce, nové nápady a rozvoj perspektívnych talentov.
Miesto, ktoré
si vás obľúbi
Nové Nivy nie sú len niekoľkými susediacimi budovami. Sú plnohodnotnou mestskou štvrťou, ktorá funguje ako zohratý celok, a ktorej záleží na tom, aby ste sa tu cítili dobre. Ľahko tu nakúpite, príjemne zrelaxujete či strávite pohodlný pracovný deň.

Nové technológie, ľudský dizajn a živé komunity robia z Nových Nív premyslený mestský priestor, ktorý sa poteší každej vašej návšteve.
Flexibilná ​​​​​​​a pohodlná práca
Nové Nivy prinášajú novú generáciu pracovného prostredia. Technológie, dáta a nové pohľady na priestor, v ktorom trávime čas robia prácu v štvrti flexibilnou, efektívnou a príjemnou.
Ideálny mix príležitostí
V dobrej štvrti môžete bývať, pracovať aj oddychovať. Nové Nivy kombinujú príležitosti na biznis, nákupy, cestovanie aj oddych a vhodne tak nadväzujú na obytné kapacity v blízkom okolí.
Pestrý verejný priestor
Aby to na ulici žilo, musí štvrť ponúknuť pestrý výber aktivít počas celého dňa. Verejný priestor Nových Nív ožije vďaka správnej architektúre ulíc, vhodnému výberu prevádzok aj podpore podujatí.
Industriálna tradícia
Nové Nivy sú prirodzeným pokračovaním kedysi slávneho centra progresívneho priemyslu. Architektúrou aj filozofiou nadväzujú na intelektuálne dedičstvo lokality a vytvárajú nový potenciál pre rozvoj celej Bratislavy.
Zážitok z architektúry
Intuitívna orientácia, trvácne materiály či prírodné prvky – každý detail Nových Nív navrhli veľké mená svetovej architektúry a dizajnu, ktoré stoja za najznámejšími európskymi budovami či verejnými priestranstvami.
“Radi tu trávime voľný čas a vidíme to aj na iných ľuďoch, ktorí tu žijú.”
Rodina Martinákovcov

Čo nájdete na Nových Nívách

Projekty v štvrti

Dizajn zameraný na ľudí

Symbióza človeka s technológiami

Spôsob, akým žijeme a pracujeme sa v súčasnosti rýchlo mení. Dostupnosť pokročilých technológií v každodennom živote nám dáva do rúk množstvo dát a otvára dvere úplne novému uvažovaniu nad priestorom, v ktorom sa pohybujeme.

Nové Nivy sme od začiatku navrhovali tak, aby na tieto trendy reflektovali a aby ich prostredie vedelo dynamicky reagovať na potreby ľudí v ňom.

Dosiahli sme to okrem iného veľmi prísnymi kritériami certifikátov orientovaných na zdravie, pohodlie, technológie či flexibilitu, akými sú BREEAM alebo WELL. Kanceláriu totiž nevnímame len ako fyzický priestor, ale ako živé pracovné prostredie.

Úplnou novinkou v prostredí práce je koncepcia Workspace as a Service, ktorá toto všetko integruje a vytvára živý ekosystém pre prácu aj život na jednom mieste.

HB Reavis

Svetový developer

Za myšlienkou Nových Nív stojí spoločnosť HB Reavis, ktorá má za sebou viac ako 25 rokov skúseností s kancelárskym a komerčným developmentom a vyše 1 milión m2 dokončených projektov od biznisových štvrtí a coworkingov po obchodné centrá. Viac než 800 zamestnancov dnes pracuje na 29 projektoch, z ktorých najväčšie sú popri Stanici Nivy aj One Waterloo v Londýne či Varso Place vo Varšave.

Nové Nivy stavajú na najmodernejších prístupoch k urbanizmu, architektúre, dizajnu a ekológii. Do centra Bratislavy prinášajú nový pohľad na verejný priestor a pracovné prostredie a posúvajú tak latku developmentu v meste aj krajine o úroveň vyššie.

Najnovšie príspevky