Nový projekt HB Reavis pomáha podnikateľom nájsť tie najvhodnejšie pracovné priestory na Nových Nivách

Pre viac obsahu skroluj nižšie
25. Júl 2022

Nové Nivy sú miestom, ktoré ponúka nielen pestré možnosti pre život, ale tiež prepája biznis komunitu s pracovným prostredím 21. storočia. Inteligentné technológie zamerané na podporu efektivity a produktivity vytvárajú z tejto štvrte ideálny priestor pre rozvoj podnikania v Bratislave. Všetky projekty v tejto modernej zóne sa dokážu flexibilne prispôsobiť požiadavkám nájomcov a poskytnúť im tak všetko potrebné pre svojich zamestnancov alebo zákazníkov kamenných prevádzok, ktoré si chcú podnikatelia na Nových Nivách otvoriť.

Agregátor pomáha nájsť najvhodnejšie riešenie

Nájsť vhodný priestor pre prácu nemusí byť vôbec jednoduché, pretože každý biznis je jedinečný a potrebuje špecifický priestor. A práve toto rieši novovzniknutý projekt od HB Reavis, ktorý spája všetky dostupné možnosti prenájmu kancelárskych a retail priestorov na Nových Nivách. Na svoje si tu prídu start-upy, freelanceri, ale tiež veľké korporátne firmy, ktoré hľadajú buď vhodné kancelárie alebo nové možnosti prenájmu pre svoje retail prevádzky. Vybrať si môžu priestory presne podľa svojich predstáv a potrieb.

Exkluzívne limitované ponuky

HB Reavis sa prvýkrát rozhodol do verejnej ponuky zaradiť aj exkluzívne ponuky priestorov, ku ktorým by ste sa bežne dostať nemohli. Buď ide o prémiové penthouse podlažia s vlastnými terasami alebo už zariadené priestory, po ktorých je aktuálne na trhu mimoriadny dopyt a preto ich poskytovateľ priestorov ponúka ako limitovanú ponuku. 

Jednoduchá a intuitívna webová stránka dokáže pomôcť nájsť najvhodnejšie pracovné prostredie. Okrem klasických veľkých kancelárskych priestorov tu podnikatelia nájdu aj možnosti servisovaných priestorov pod značkou Qubes, najväčšiu coworkingovú platformu HubHub pre startupy či freelancerov ale aj exkluzívnu ponuku priestorov, ktoré by sa za iných okolností na trh nedostali.

Extra služby navyše

HB Reavis ako jediný poskytovateľ pracovných priestorov k samotným priestorom taktiež ponúka aj radu služieb, ktoré by ste inde hľadali len márne. Skúsení tím odborníkov z rôznych oblastí vám tak vie poradiť, ako si zariadiť smart office, ako prístup k samotnému priestoru z pohľadu dizajnu a usporiadania a taktiež máte k dispozícií aj jedinečné služby recepcie, ktorá bežné lobby premieňa na exkluzívny hotelový nadštandard, kde vybavíte takmer všetko bez zbytočných starostí a naháňania sa. Mnohé z týchto služieb majú aj svoje testovacie verzie.

Ako to funguje v praxi?

V prvom kroku si nájomca vyberie či má záujem o kancelárie alebo obchodnú prevádzku.

V druhom kroku vyplní údaj o aký veľký priestor má záujem. Ak nemáte predstavu, jednoducho zadajte počet ľudí, koľkí by mali v kancelárii sedieť a systém sám navrhne najvhodnejší priestor pre definovaný počet ľudí. 

V nasledujúcom kroku si vyberá z tzv. špecialít ako napríklad servisovaný priestor, terasa, predzariadený priestor a mnoho iného. 

V nasledujúcom kroku si vyberá z tzv. špecialít ako napríklad servisovaný priestor, terasa, predzariadený priestor a mnoho iného. 

Pri výbere konkrétneho projektu sú vždy dostupné aj detailné špecifikácie ohľadom vybavenia budovy, v ktorej sa produkt nachádza, pôdorysu priestoru, výhodách tohto produktu či vybavení a dostupných službách v okolí. Pokiaľ podnik nájde presne to čo potreboval a projekt spĺňa všetky kritériá, môže odoslať dopyt na leasing manažéra, ktorý ho bude kontaktovať ohľadom ďalšieho postupu.

Ak teda hľadáte nový priestor pre svoju prácu alebo podnikanie, nezabudnite navštíviť priestory.hbreavis.com.