Keď podnikať a pracovať, tak na Nových Nivách a v budovách HB Reavis

Spoznajte bližšie jednotlivé budovy a priestory, ktoré tvoria zónu Nové Nivy
Pre viac obsahu skroluj nižšie
14. Jún 2023

Nové Nivy, nový bratislavský downtown, nové centrum Bratislavy. Vitajte na adrese, kde sa stretávajú a spájajú inšpiratívni ľudia, rôzne komunity, veľkí nadnárodní hráči i začínajúce startupy. A je to štvrť naozaj ikonická – so všetkým, čo k tomu patrí.

Viac o tejto štvrti, ako aj o výhodách budov a priestorov, sa dočítate v tomto článku nižšie. Teraz by sme vám radi predstavili jednotlivé projekty, ktoré tvoria koncept Nové Nivy by HB Reavis. Takže, na ktorej z týchto adries budete s vašou firmou sídliť?

Nivy Tower Premium Office – 27. poschodie

✉️ Toto môže byť vaša adresa:  Mlynské nivy 18890/5, 811 09 Ružinov – Bratislava

Ocitáme sa vo veži Nivy Tower – najvyššej budove v meste. V našej prémiovej ponuke je k dispozícii 27. podlažie, pričom budova ich má celkovo 28. Podobný priestor inde v Bratislave nenájdete. Jednou z najväčších predností sú panoramatické výhľady na celé mesto, ktoré si môžete vychutnať aj z vlastnej terasy. 

Tento priestor je vhodný pre exkluzívne butikové kancelárie. S ich zariadením vám pomôže služba Origameo, využiť takisto môžete najmodernejšie smart kancelárske technológie od Symbiosy.

Koho stretnete v Nivy Tower: vo veži už sídlia firmy ako Capco, GoHealth, Allianz Technology a Resco

Twin City B Penthouse

✉️ Toto môže byť vaša adresa: Mlynské nivy 7788/12, 821 09 Bratislava

Prestížna lokalita, panoramatické výhľady, špičkové smart technológie. Existuje snáď lepšie miesto na prácu? K tomu vám pridáme ešte vlastnú slnečnú terasu o rozlohe takmer 150 m2

Twin City je ideálne pre tých, ktorým nevyhovujú výškové veže: každý z troch blokov má iba sedem nadzemných podlaží. V kanceláriách sa dá otvoriť okno a v každej z nich je aj dostatok svetla.

Koho stretnete v Twin City B Penthouse: jedného zo svetových lídrov vo svojom segmente, spoločnosť Swiss Re

Apollo Nivy Boutique Office

✉️ Toto môže byť vaša adresa: Prievozská 1307, 821 09 Ružinov – Bratislava

Apollo Nivy bolo dostavané začiatkom roka 2023 a dnes už má svojich prvých nájomníkov. V ponuke ostáva exkluzívny priestor na najvyššom 8. podlaží s vlastnou terasou. V komplexe nájdete okrem iného aj priestranný Bike Hub a tiché zelené átrium.

Apollo Nivy patrí medzi projekty udávajúce trendy a inovácie. Jedným z jeho špecifík je najväčší floorplate (plocha jedného podlažia) v strednej Európe. Sídliace firmy sa tak môžu rozrastať do šírky alebo vertikálne prepojiť svoje oddelenia.

Koho stretnete v Apollo Nivy Boutique Office: giganta IBM, ktorý sem začiatkom roka 2023 presunul všetky bratislavské pracoviská

Apollo Business Center II

✉️ Toto môže byť vaša adresa: Prievozská 4, 821 09 Ružinov – Bratislava 

Moderný komplex kancelárskych budov tvorí východnú bránu do štvrte Nové Nivy. Pokročilé technológie a dizajn podporujú pracovnú efektivitu i wellbeing zamestnancov. K obľúbeným častiam objektu patrí tichý vnútroblok so zeleným parčíkom a jazierkom.

Koho stretnete v Apollo Business Center II: SPIE Elektrovod, Nokia, Heineken a ďalšie známe firmy

City Business Center I

✉️ Toto môže byť vaša adresa: Karadžičova 8/A, 821 08 Ružinov – Bratislava

Ďalší z komplexov, ktorý je pevnou súčasťou downtownu. Vlastne to bolo tak trochu opačne – budova CBC I vytvorila pomyselný základ pre novú štvrť Nivy. Dokončili ju v roku 2007 a stala sa jedným z prvých moderných biznis centier. Kancelárie CBC I ponúkajú vysoký štandard a sú rokmi overenou stávkou na istotu.

Koho stretnete v City Business Center I: veľkých hráčov ako BMW Group, Foodpanda alebo Schindler

Bonus – Nivy Tower HubHub

✉️ Toto môže byť vaša adresa: Mlynské nivy 18890/5, 811 09 Ružinov – Bratislava 

HubHub je najväčšia coworkingová sieť na Slovensku. Dokonalé miesto pre kreatívne duše, freelancerov, startupy a malé firmy, ktoré potrebujú flexibilitu, networking a komunitu podobne zmýšľajúcich ľudí.

Nivy Tower HubHub sa rozprestiera na troch podlažiach, pričom každé z nich má svoje zameranie pre vyvážený pracovný deň. V coworku sa organizujú aj rôzne inšpiratívne eventy či networkingové akcie. Nechýba ani programming siete HubHub, ktorý je zameraný na zdieľanie skúseností a podporu biznis komunít.= 

Koho stretnete v Nivy Tower HubHub: Oppo, Fumbi, Shoptet a množstvo ďalších startupov, menších firiem, podnikateľov a freelancerov

Offices Nové Nivy by HB Reavis

V HB Reavis vieme, po čom túžia ľudia pracujúci v kanceláriách a ktoré atribúty sú dôležité pre majiteľov firiem, keď vyberajú nový office. Vďaka tomu sme mohli vytvoriť tie najmodernejšie a najžiadanejšie kancelárske priestory na Slovensku – Nové Nivy by HB Reavis.

V čom tkvie čaro týchto officov?

●      Dizajn budov i kancelárií je atraktívny, originálny, no zároveň elegantný.

●      Kancelárie podporujú produktivitu a wellbeing zamestnancov.

●      Vďaka novým technológiám sa tu ľudia cítia naozaj dobre. Zamerali sme sa na prísun čerstvého vzduchu, vhodné teplotné podmienky, dostatok svetla či odhlučnenie.

●      Nezabudli sme ani na moderné vybavenie kancelárií: bikesharing, cyklozázemie, sprchy, terasy, smart prístup a ďalšie.

 

Čím sa vyznačujú naše budovy na Nových Nivách?

●      Tu sa každý môže cítiť dobre. Či už uprednostňuje nižšiu budovu alebo chce pracovať s hlavou v oblakoch.

●      Všetky budovy a priestory sú vyhotovené vo vysokom štandarde, ktorý je hodnotený v certifikačnom systéme BREEAM v oblasti udržateľnosti budov.

●      K ďalším oceneniam patrí napr. certifikát Smart Building GOLD za inteligentné riešenia (Nivy Tower).

●      Budovy dotvárajú zelené zóny v podobe vnútroblokových parkov a strešných terás s výhľadmi.

Objavte lokalitu Nové Nivy

Nové centrum Bratislavy sa stáva živým, rušným uzlom, aký mestu doteraz chýbal. Biznis zóny, nákupné centrum, oddychové terasy a parky, ale aj dopravné uzly sa tu stretli na jednom mieste. Vytvárajú tak plnohodnotnú mestskú štvrť, jeden zohratý celok. Projekt Nové Nivy však chce byť bližšie k ľuďom, osobnejší, ľudskejší. Podporuje vytváranie komunít, inšpiruje, motivuje.

Vynikajúca dopravná dostupnosť je jednou z veľkých predností tejto štvrte.

Priamo na Nivách nájdete novú autobusovú stanicu a Centrum Nivy. Z Nivy Tower sa sem dostanete takpovediac suchou nohou. V okolí Nivy Centra sú zastávky MHD na všetky smery, takže pohodlne sa dostanete kamkoľvek v rámci mesta.

Koncept Nové Nivy potvrdil svoje kvality aj v medzinárodnom meradle, keď získal certifikát BREEAM Communities International na úrovni Excellent. Prísna schéma hodnotenia sa zameriava na súbor projektov na jednom koherentnom území, pričom skúma ich environmentálny a spoločenský dosah na bezprostredné okolie.

Pozrite si celú ponuku priestorov na prenájom na Nových Nivách od HB Reavis a poďte robiť biznis na miesto, kde sídlia inšpiratívne firmy podobné tej vašej.