Hľadáte si prácu? Nové Nivy ponúkajú aktuálne vyše 120 pozícií.

Pre viac obsahu skroluj nižšie
17. Marec 2021

Kedysi industriálna a zanedbaná oblasť, dnes nové centrum mesta. Vynovená infraštruktúra, nové moderné kancelárie s výhľadmi na celú Bratislavu, domov medzinárodných firiem, ale aj lokálnych úspěšných firiem startupov. Nové Nivy však nie sú len dynamicky sa rozvíjajúcou zónou so svetovou architektúrou, ale aj biznis ekosystém s množstvo nových príležitostí.

Veľké korporácie sa tu miešajú so start-upmi a menšími firmami, vďaka čomu vznikajú nové projekty a prepojenia. A tiež – množstvo pracovných príležitosti. Aj v dnešnej komplikovanej dobe sa na Nivách nachádza množstvo firiem, ktoré si hľadajú nových kolegov. Možno to budete práve vy, kto si bude čoskoro vychutnávať krásne výhľady z officu Capco či Resco v Nivy Tower, networking s nadšencami v HubHube, vynovené kancelárie VÚB či tehličkovú klasiku v Twin City, kde sídlia spoločnosti ako SwissRe, Sygic, Accace a mnoho ďalších. O kúsok vedľa, v Twin City Tower, hľadá nových kolegov zase Amazon alebo Indra Avitech, ktorá sa zaoberá IT systémami riadenia letovej prevádzky.

Aktuálne je na Nových Nivách vyše 120 voľných pozícií, súčasťou novej štvrte tak môžete byť rovno celá partia 🙂

Aj na Nivách vládne IT 

Nebude asi žiadnym prekvapením, že najviac pracovných pozícií pochádza z oblasti IT. Slovensko patrí svojim potenciálom v oblasti informačných technológií k popredným európskym krajinám a Nové Nivy svojou podstatou priťahujú technologických gigantov. Stále rastúca digitalizácia snáď vo všetkých oblastiach tento dopyt iba zväčšuje. Najväčší záujem je tak o vývojárov (frontend, backend, JAVA, iOS), testerov, dizajnérov či projektových a data manažérov. 

HB Reavis

Ak IT priamo nie je vaša parketa, ale chceli by ste byť súčasťou niektorej z technologických firiem, môžete sa uchádzať o pozície v rámci podpory, účtovníctva, ľudských zdrojov alebo si môžete vybrať z niekoľkých ponúk z oblasti administratívy.

Marketing a finačný sektor

Na svoje si na Nových Nivách prídu aj marketéri. Ak je pre vás inšpirujúce sledovať kampane a prácu firiem, ktoré na Nivách pôsobia, už dnes máte príležitosť sa stať ich súčasťou. Či už sú vašou sférou sociálne siete, copywriting, digitálny marketing, alebo sa skôr orientujete na sales, viete si vybrať z viacerých firiem z oblasti IT, poradenstva alebo finančníctva.

Finančný sektor ponúka aj ďalšie zaujímavé pozície – koordinátora transformácie prevádzky, analytika plánovania a kontrolingu či špecialistov pre stratégiu predaja, infraštruktúry aj finančného reportovania pre celú EMEA oblasť. Naprázdno však na Nivách neobídu ani učitelia, vychovávatelia či realitní makléri. 

Ak by ste mali záujem o prácu u najväčšieho developera na Slovensku a jedného z najväčších poskytovateľov pracovných priestorov v Európe, jednoducho kliknite na web HB Reavis. Aktuálne hľadáme napríklad teamleadra pre najväčšiu coworkingovú sieť HubHub, právnika či kolegov na oddelenie Fit-Out. 

Na Nových Nivách začala jar nielen v podobe kvitnúcich rastlín, kvetín a ostatnej zelene, ale aj na poli trhu práce. Či už nájdete svoje miesto v niektorej z korporácií, v dynamickom start-upe, ako recepčný, recepčná, programátor alebo technik, veríme, že sa tu budete cítiť jednoducho dobre.

Abecedný zoznam vybraných firiem, ktoré majú sídlo na Nových Nivách nájdete tu:

Abbvie, Abbott, Accace, Akular, Amazon, BNP Paribas, Bayer, CAPCO, Dedoles, Edenred, HB Reavis, MSD, Pernod Ricard, pwc, Resco, SwissRe, Sygic, Union, Universal Music, VÚB, Websupport, Yanfeng Slovakia