Mama a PR freelancerka Simona: Dieťa človeku zmení priority

“Som extrovert, rada stretávam ľudí a baví ma učiť sa každý deň nové veci o fungovaní mojich klientov a ich odvetví,” začína Simona o svojom povolaní. Svoj biznis dobre pozná, či už z pozície klienta, alebo dodávateľa.
Pre viac obsahuj skroluj nižšie
22. November 2018

Prvú skúsenosť s prácou v PR agentúre hodnotí ako jedno z najlepších rozhodnutí v živote. „Bolo to veľmi intenzívne obdobie, a preto som sa po piatich rokoch rozhodla prejsť na stranu klienta a venovať všetok svoj čas rozvoju jednej značky,” hovorí.

Po narodení dieťaťa sa jej však plne zmenili priority. “Veľmi si užívam časovú flexibilitu, ktorú mi umožňuje práca na voľnej nohe. Pracujem toľko, aby som mohla čo najviac času tráviť so svojím 4-ročným synom objavovaním sveta okolo,” vraví.

Pred tromi rokmi sa presťahovala do zóny Nivy. Aj napriek ruchu spojenému s výstavbou veľkých projektov v neďalekom okolí development v zóne Nové Nivy víta. “Verím, že prispeje k vyššej kvalite života a zvýšeniu hodnoty nehnuteľností v tejto lokalite,” dodáva. Nivy sa tak stanú nielen miestom pre bývanie, ale tiež miestom pre moderného mestského človeka, ktorý tu nájde všetko čo potrebuje.