Na Nové Nivy sa sťahuje firma svetových rozmerov. Prenajmú si veľkú časť priestorov od HB Reavis

Pre viac obsahu skroluj nižšie
6. December 2021

Jedna z najväčších spoločností na svete sa presťahuje na Nové Nivy. Využije drvivú väčšinu projektov HB Reavis, ktoré vďaka svojmu dizajnu a tiež extra službám dokážu poskytnúť nájomcovi nielen maximálnu flexibilitu, ale podporiť aj produktivitu a wellbeing jej zamestnancov. Mimoriadne je aj obdobie prenájmu. Spoločnosť podpísala zmluvu o prenájme na prísne definovaný čas. Rokovania s novým nájomcom boli obzvlášť náročné, pretože sa viedli v rodnom jazyku klienta, ktorým je lapončina.

Flexibilita, podpora wellbeingu a produkty, ktoré developer ako jediný na trhu klientom ponúka cez špeciálne služby, boli rozhodujúcim faktorom, prečo sa nový nájomca rozhodol krátkodobo presťahovať práve sem.

Veríme, že náš nový klient sa pre Nové Nivy rozhodol práve kvôli komplexnosti štvrte Nové Nivy, ktorá prepája naše jednotlivé projekty a funguje v dokonalej harmónii s našimi službami
HB Reavis

Smart technológie pre produktívnejšie pracovné prostredie

Nový nájomca bude sídliť vo viacerých budovách na Nových Nivách. Okrem Nivy Tower využije aj priľahlé administratívne budovy Twin City, ale aj flexibilné priestory, ktoré ponúka coworking HubHub či servisované priestory Qubes. Časť svojich aktivít bude vykonávať aj z Apolla a CBC.

Okrem širokého portfólia flexibilných kancelárskych priestorov je HB Reavis známe aj službami, ktoré v týchto budovách poskytuje. Medzi služby HB Reavis patria servisované pracovné priestory Qubes pre krátkodobé a strednodobé prenájmy alebo OrigameoSymbiosy a More, ktoré využívajú inteligentné technológie na podporu produktivity, efektivity, wellbeingu či pre samotnú správu budov.