Rôznorodé priestory pre vaše firemné eventy

Hľadáte prémiový eventový priestor v Bratislave?
Pre viac obsahu skroluj nižšie
22. Január 2024

Nové Nivy ponúkajú širokú škálu priestorov na krátkodobý prenájom pre každý typ podujatia. Či už plánujete konferenciu, workshop, firemnú akciu alebo hľadáte garáž na večerné natáčanie filmu, ste na správnom mieste.

Eventové priestory na Nových Nivách

Lokalita Nové Nivy, nazývaná aj nový bratislavský downtown, sa stáva plnohodnotnou mestskou štvrťou. V článku Keď podnikať a pracovať, tak na Nových Nivách a v budovách HB Reavis, sme vám bližšie predstavili jednotlivé budovy a priestory, v ktorých môžete s vašou firmou sídliť. Dnes to vezmeme z trochu iného konca a pozrieme sa na krátkodobé prenájmy za účelom rôznych eventov.

Nájdete u nás tieto typy priestorov:

  • Lobby a recepcie, ktoré sú vhodné na menšie eventy ako promo značky, photoshooting alebo natáčanie.
  • Terasy ponúkajúce nádherný výhľad na mesto, ale napríklad aj možnosť grilovačky.
  • Eventové priestory rôzneho typu, rôznych veľkostí a štýlov, od priestorov pre malé firemné raňajky pre 8 ľudí až po konferenciu pre 200 účastníkov.
  • Plne zariadené kancelárie, ktoré je možné využiť na rôzne účely, napríklad na prezentácie, workshopy, tréningy, photoshooting či natáčanie.
  • Garáže a iné priestory pre produkcie,ktoré sú ideálne na natáčanie filmov alebo photoshooting.
  • Ďalšie priestory v Nivy Centrum ako Zelená strecha, parkoviská, pasáže, átrium; na promo môžete využiť banerové plochy. 

Objavte priestory na Nových Nivách od HB Reavis

Spoločnosť HB Reavis, ktorá má bohaté skúsenosti s výstavbou kancelárskych a komerčných projektov, stojí aj za myšlienkou Nových Nív. Sú postavené na najmodernejších princípoch urbanizmu, architektúry, dizajnu a ekológie. Do centra Bratislavy prinášajú nový pohľad na verejné priestory a pracovné prostredie a posúvajú tak latku developmentu v meste aj krajine. A tu sa nachádzajú aj spomínané priestory pre všetky vaše eventy.

Twin City

Komplex s charakteristickým tehlovým obložením, ktorému dominujú prémiové kancelárske priestory. Twin City je komplex troch budov s moderným pracoviskom, šetrným k životnému prostrediu aj nájomcom. Sídlia v ňom startupy aj technologickí giganti, čo dokazuje, že na kvalite pracovného prostredia záleží.

Pomyselnou čerešničkou na torte je veľká slnečná terasa, eventový priestor pre 200 ľudí a exteriér, v ktorom sa organizujú rôzne eventy – napríklad obľúbený streetfood.

Apollo Nivy

Najnovší projekt z dielne HB Reavis disponuje najväčšími pôdorysmi podlaží v strednej Európe a veľkým otvoreným átriom, ktoré je vhodné na rôzne outdoorové eventy. Zaslúžene patrí k najmodernejším kancelárskym projektom súčasnosti.

Nivy Tower

Táto veža je najvyššou kancelárskou budovou na Slovensku. Ponúka smart riešenia a flexibilné formy nájmu: coworking, servisované priestory alebo klasický korporátny kontrakt. Priestory na krátkodobý prenájom, ktoré v tejto budove nájdete sú moderná priestranná lobby, garáže vhodné na natáčania, ale aj iné kancelárske priestory vhodné na menšie eventy.

Každý event v priestoroch HB Reavis

Jedno je isté: nech už plánujete akýkoľvek event – či už konferenciu, firemnú párty, fotenie či nejaký iný event – radi pre vás zabezpečíme ten správny priestor.

Pridajte sa do radov našich spokojných klientov, ktorí si už stihli zamilovať naše prémiové eventové priestory. Patrí k nim napríklad spoločnosť Deloitte, ktorá si naše priestory vybrala pre odovzdávanie cien Deloitte Technology Fast 50. Taktiež spoločnosť CBRE, ktorá v našich priestoroch zorganizovala konferenciu Office Roka. Navyše, zabezpečujeme konferenciu Future Proof aj briefingy pre zamestnancov v spoločnosť Yanfeng.

Neváhajte sa obrátiť na našu event managerku Emu, ktorá rada zodpovie vaše otázky a doladí s vami všetky detaily. Kontaktovať ju môžete emailom na eventybratislava@hbreavis.com alebo telefonicky na +421 915 956 938.