Nové Nivy si obľúbili aj autičkári. Pozrite si výber fotiek zo sociálnych sietí!

Pre viac obsahu skroluj nižšie
26. September 2022

Na Nových Nivách to neustále žije. Dôkazom čoho je aj nespočetné množstvo vašich fotografií, na ktorých nás označujete. Ako aj v minulom roku, tak aj v tomto vám prinášame výber tých najzaujímavejších. Tentokrát, ale s menšou obmenou. Keďže zóna Nové Nivy láka čoraz viac priaznivcov rozličných áut, rozhodli sme sa potešiť aj všetkých autičkárov.

Nivy centrum, Mekka autičkárov 

Fotogenických miest, na ktorých vaši štvorkolesový tátoši perfektne vyniknú, je hneď viacero. Jedným z nich je aj parkovisko na streche Nivy centra. No takisto aj garážové státie má na fotkách svoje kúzlo. Samozrejme, veríme, že ste pri fotení ohľaduplní a spoločne sa nám podarí tieto miesta zachovať v takom stave, aby mohli slúžiť aj ďalšie roky. 😊

Ako stvorené do časopisu

Svojou architektúrou a fotogenickým priestorom pútajú Nové Nivy pozornosť aj profesionálnych fotografov a produkcií. Často tak môžete naraziť na reklamné fotografie či videá z prostredia Nových Nív.

Nivy lákajú aj nadšencov elektromobility 

Na parkovisku v Nivy centre môžete často nájsť aj elektromobily či plug-in hybridy. A to z jednoduché dôvodu. Súčasťou parkovacieho domu je aj nabíjacia stanica, kde si môžu ich autá pohodlne nabiť.

Chcete aj vy využiť zónu Nové Nivy na fotenie? Neváhajte napísať na ahoj@nivy.com alebo susedia@novenivy.sk a spoločne určite nájdeme miesto a spôsob, akým odprezentovať vaše štvorkolesové tátoše! Bezpečnosť je pre nás prvoradá. Preto je dôležité mať prehľad, čo sa u nás deje.

Spomienky na Red Bull Racing

Fotogenické prostredie Nových Nív láka aj fanúšikov športových modelov. Zaspomínať si tiež môžete na návštevu F1, ktorá brázdila ulice Nových Nív v rámci podujatia Red Bull Racing.

Ak aj vy máte fotky z prostredie Nových Nív, s ktorými sa chcete podeliť, pokojne ich uverejnite na svoj Instagram, označte @novenivy alebo pridajte #novenivy. V ďalšom článku sa možno ocitne práve tá vaša.