Projektová manažérka Petra: Mám rada voľnosť v práci a biznis s ľudským rozmerom

Laptop a telefón sú dve veci, bez ktorých sa account manažérka Petra Trubinská nepohne ani na krok. Porozprávala nám, prečo má rada svoju prácu a prečo je jej na Nivách dobre.
Pre viac obsahuj skroluj nižšie
5. December 2018

Firma, pre ktorú aktuálne Petra pracuje, sa venuje reklame. Jej kalendár je plný stretnutí, keďže nedávno dávala dokopy kreatívny tím, ktorý sa podieľa na marketingových projektoch. “Okrem toho dohliadam na rozpočty projektov, komunikujem s klientmi a dodávateľmi, starám sa o objednávky a fakturácie,” vymenúva Petra svoju náplň práce.

Neraz sa stane, že jej pracovný deň sa natiahne aj na úkor voľného času, napriek tomu svoje rozhodnutie neľutuje. Páči sa jej, s akými ľuďmi pracuje a aké sú ich vízie do budúcnosti. “Baví ma, že moji kolegovia či nadriadení sú veľmi biznisovo ladení, no napriek tomu nezabúdajú byť ľudskí. Robíme pekné projekty, s klientmi sa mi dobre komunikuje a pritom mám dosť voľnosti,” vysvetľuje.

Život na Nivách sa jej páči, do centra to má z Dulovho námestia pár minút pešo, pričom sa na Nivách dá stále pomerne dobre zaparkovať. O miesta s dobrým jedlom a pitím podľa jej slov tiež nie je núdza. “Sú tu príjemné vinárničky, milujem Žufaňu, čo je moje raňajkové miesto. Cestou z ranného cvičenia neodmysliteľne patrí káva u Králička.

Keď jej zvýši čas, rada si ide zabehať okolí. Na plánovanú bežeckú dráhu, ktorá má vzniknúť na streche novej Stanice Nivy je zvedavá a určite ju pôjde vyskúšať. Rovnako ako tržnicu, z ktorej si to človek môže rovno namieriť na grilovačku, opäť na streche budúcej autobusovej stanice.

Aj keď zatiaľ nemá vlastnú rodinu, páči sa jej, že detské ihriská sú tu prakticky hneď pod oknami. “Aj keď niekedy sú kvôli tomu sobotné rána trochu náročnejšie, keďže si cez víkend rada dlhšie pospím,” dodáva so smiechom.